Pazaryeri Teması - 02

Pazaryeri Teması - 02

22000 ₺ 19000 ₺

Pazaryeri E-ticaret Çözümleri (C2C)

Tüm dijital projelerin yaşam döngüsü vardır. Bazıları belki hızlı, tek seferlik bir kampanyadır, diğerleri ise çok daha karmaşık ve uzun vadede olabilir. Tek bir kod satırı oluşturulmadan önce karmaşık bir şekilde planlanmaları gerekebilir veya belki de yalnızca devam eden bakım, destek ve optimizasyona ihtiyaç duyarlar. Senaryo ne olursa olsun, hizmetlerimiz özellikle dijital projenin yaşam döngüsü etrafında şekillendirilmiştir.

Büyük ya da küçük tüm projelerimiz strateji oluşturmakla ve planlamakla başlamaktadır. HDE BİLİŞİM & YAZILIM HİZMETLERİ yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle proje başlangıcında titizlikle sektörünüzü ve ziyaretçi kitlenizi analiz etmektedir. Kişisel ve kurumsal Pazaryeri E-ticaret Çözümleri (C2C) çalışmalarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirlemekte ve müşterilerimizi doğru bir web sitesi ile doğru hedeflere ulaştırabilecek şekilde müşterilerimize öneriler sunmaktayız. 

HDE BİLİŞİM & YAZILIM HİZMETLERİ 20 yıldır bu işi yapan profesyonel bir firmadır. İstanbul Teknoloji Bölgesi'nde ayrıca bir AR-GE ekibimiz çalışmalarını sürdürmektedir. Dünyadaki son web teknoloji trendlerini ve gelişmeleri sürekli takip eden ekibimiz tüm dillerde, profesyonel ve son trendlere uygun web siteleri tasarımı yapabilmektedir. Pazaryeri E-ticaret Çözümleri (C2C) çalışmanızı işini iyi bilen kişilere emanet etmelisiniz.

Kurumsal bir Pazaryeri E-ticaret Çözümleri (C2C) ajansı sektörünüze ve firmanızın büyüklüğüne göre ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirler. Bu sayede uzun yıllar kullanabileceğiniz bir web siteniz olur. Her 2-3 seneye bir web sitesi yaptırmak zorunda kalmazsınız. Profesyonel web ajansları son trendleri takip ederek web sitenizi yaptığı için web sitenizin hiçbir zaman demode görünmez. Uzun yıllar yeni görünümünü korur.

HDE BİLİŞİM & YAZILIM HİZMETLERİ olarak Web Tasarım çalışmalarımızda estetik ve profesyonel görünüm yanında kullanılabilir ve işlevsel, istenilen bilgiye en kısa sürede ulaşılabilen web site tasarımları yapmayı hedeflemekteyiz.

Web Tasarım çalışması başlangıcında ve tasarım sürecinin ilerlemesinde müşterilerimizle fikir alışverişi yaparak; sizlerden gelen fikirleri değerlendirerek ve sizlere deneyimlerimizi aktararak en özgün tasarımları yapmaya çalışmaktayız.

Mobil cihazlarla ve cep telefonlarıyla uyumlu responsive tasarım web web siteleri tasarlamaktayız.

Size özel, gelişmiş ve kullanımı kolay yönetim panelleri tasarlayarak istediğiniz zaman istediğiniz bilgi girişini yapabilmenizi sağlamaktayız. Tasarladığımız yönetim panelleri karmaşadan uzak; kullanımı güvenli, basit ve hızlıdır.

20 yıldır sizlere memnuniyetle hizmet vermekteyiz.

* Kolay ve anlaşılır web sitesi kullanımı

* Arama motoru optimizasyonu (SEO)

* Bütün internet tarayıcılarında sorunsuz açılma

* Web sitesinin hızlı açılması ve web sitesinde hızlı gezinebilme

* Görsel bütünlük ve estetik

* Sosyal medya bağlantıları

* Kullanımı kolay, hızlı ve güvenli yönetim panelleri

* Özgün tasarımlar

 ÖZELLİKLERİ

* Kurumsal Mağaza

* Komisyon Ayarları

* Pazaryeri Ürün Modülü

* Pazaryeri İlan Modülü

* Doping Sistemi

* Detaylı Arama

* Mesajlaşma Modülü

* Açık Arttırma Modülü

* Mobil Uyumluluk

* Mobil E-Ticaret Sitesi

* Mobil Uygulama

* Marka Yönetimi

* Kategori Yönetimi

* Ürün Karşılaştırma

* Ürün Oylaması

* Ürün Yorumları

* Ürün Filtreleme

* Benzer Ürünler

* Çoklu Para Birimi

* Çoklu Vergi Oranları

* Kargo Yönetimi

* Havale/Kapıda Ödeme

* Kredi Kartı

* İndirim Kuponu

* İstatistik ve Raporlama

* SEO Uyumlu

* Bülten Aboneliği

* Hediye Çeki/Puan

* Online Fatura

* Slider Yönetimi

* Blog Yönetimi

* Bilgi Sayfaları

* Excelle Ürün Aktarımı

* XML Entegrasyonları

* Satış Raporları

* Sosyal Medya

* Toplu Mail Gönderimi

* Toplu SMS Gönderimi

* Facebook Store

* Bağımsız Tahsilat

* Bayi (B2B) Altyapısı

* Yabancı Dil Altyapısı

* Yönetim Paneli

* Tasarım

* Özel Modüller

* Teknik Destek

Güvenlik Hizmetleri - Sürüm Yükseltme - cPanel Lisans - Antivirüs Lisans - Alan Adı Tescili - Panel Desteği - Sabit IP - SSL Sertifikası - Lisans Yenileme

* Kampanyalı fiyatlar 1 yıllık kiralamalarda geçerlidir. Dilerseniz anahtar teslim olarak "Ömür Boyu Lisans" şeklinde yazılım paketlerimizi satın alabilirsiniz. Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

* İçerik girişleri talep edilirse HDE BİLİŞİM & YAZILIM HİZMETLERİ tarafından yapılmaktadır. İçeriğinizin yoğunluğuna göre editörlük ücreti talep edilebilir. İçeriklerinizi hazırladıktan sonra proje danışmanlarımız aracılığı ile ücretsiz expertiz yaptırtabilirsiniz.

* Tüm bankaların kredi kartları ile 9 taksite kadar ödeme imkanı bulunmaktadır. Güncel faiz oranları ve kampanyalar hakkında proje danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi : Temaların sağlıklı çalışabilmesi için kurulacak hosting üzerinde php sürümü 5.6 veya 7.0 olmalı ve ioncube loader bileşeni aktif olmalıdır.
Bilgi : Tema kurulum sırasında sizin alan adınıza lisanslanmaktadır. Lisans sadece 1 alan adında çalışır, farklı bir sitenize kuramazsınız.